שפע הצלחה

במרכז הלוגיסטי של שפע הצלחה הממוקם באשדוד ומתפרס על אלפי מטרים מאוחסנים רהיטים, כלי בית, ריהוט גן ועוד. "האתגר במיגון אתר גדול שכזה מחייב שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר " מספר ולאד בן-יצחק מנהל הפרויקט מטעם חברת היי סקיוריטי מערכות בע"מ. במתחם זה נוסעים עשרות כלי רכב ורכבי צמ"ה בכל יום בהעמסת הסחורות מן האחסנה אל משאיות השילוח הרבות הנכנסות ויוצאות בזו אחר זו. ריכוז מערכות הביטחון הנתמכות על תשתית תקשורת פרטית המאפשרת העברת מידע בין מערכות בקרת הכניסה, גילוי פריצה, כריזה ומצלמות במעגל סגור הכוללות מצלמות תרמיות בין היתר ברוחב פס כמעט בלתי מוגבל. בכך מתקצר זמן התגובה ביאנטגרציה בין המערכות השונות.

"זו לא חוכמה לקחת את הציוד המקצועי ביותר בכל תחום, צריך לאפשר למערכות לדבר אחת עם השנייה ולהפעיל זו את זו לפי תרחישי אירוע הנקבעים מראש" מסביר ולאד.

מיגון המחסן הענק הזה אינו מתחיל בקירותיו אלא בפרימטר החיצוני שלו, בגדרות והשערים המקיפים את המרכז הלוגיסטי. מעגלי אבטחה אלו מתקיימים בזכות מאות מצלמות האבטחה הפזורות במיקומים אסטרטגיים, קוראי תגים ומנעולים חשמליים בעלי כח של מאות קילוגרמים, גלאי תנועה מסוגים שונים וחיישני דלתות. כל אלו מנוהלים ע"י שרתי אבטחה ותוכנות שליטה המתקדמות ביותר כיום המאפשרות הערכות מקדימה לכל תרחיש ביטחון. ניטור יחידות הקצה בזמן אמת מאפשר למנהל הביטחון לדעת בכל רגע נתון מה מצב האבטחה המלא של מערכת המיגון האלקטרונית שלו

 

פרוייקטים נוספים

שפע הצלחה